+90 464 657 20 83
TR EN

Standart Oda

ayder standart oda

Ayder yaylası, tüm güzelliği ile sizi beklerken, siz seyahatinize keyif katacak bir konaklama gerçekleştirebilirsiniz. Otelimizin ahşap ile donatılmış olan her detayı, buram buram Karadeniz kokmakta ve bölgenin tüm güzelliğini hissettirmektedir.

Bu özenli hazırlığın yanı sıra odalarımızın tümünde ihtiyaç duyacaklarınız düşünülmüş ve tesis edilmiştir. Televizyon, telefon, banyo, saç kurutma makinesi ve ses yalıtımı gibi imkân ve özelliklerin yanı sıra, günümüzün olmazsa olmazı Wi-fi bağlantısı da imkânlar arasında yer almaktadır.

Ayder yaylası ve çevresindeki gezinizi, dinlendirici, huzur dolu ve doğanın içinde yer alan bir konaklama seçeneği ile birleştirmek, size eşsiz tecrübeler kazandıracak, güzel anılar biriktirmenize imkân tanıyacaktır. 

Ayder yaylası ve çevresinde yer alan diğer seçeneklere nazaran, daha konforlu bir konaklama arzu ediyorsanız, sizi otelimize bekliyoruz. Farklı özellikleri ile ön plana çıkan oda seçeneklerimiz, size aradığınız her şeyi sunuyor. İster yalnız seyahat ediyor olun, ister eşiniz ile keyifli bir yolculuğa çıkın, isterseniz kalabalık ailenizi de bu yolculuğa dâhil edin, burada yeriniz hazır.

Size unutulmaz bir konaklama vadeden Ayder Koru Otel, tüm misafirperverliği ile sizi bekliyor. Yolculuğa hazır mısınız? Ayder yaylasında çalacak bir kapınız, edinecek dostlarınız var ve ülkenin bu güzel kesiminde biriktirecek daha nice güzel anınız var. 

 

TV
Isıtma
Banyo
Wifi
Saç Kurutma
Telefon
Dolap
Çalışma Masası
Ses Yalıtımı
Sigara içilmez
Aile odaları
Ahşap Zemin
TV
Merkezi Isıtma
Mescid
24 Saat Sıcak Su
Doğa Manzarası
Wifi
Otopark
Restaurant
+90 464 657 20 83
Ayder Yaylası Orta Ambarlık Mevkii Çamlıhemşin / Rize/TÜRKİYE
iletisim [@] ayderkoruotel.com
facebook twitter plus instagram linkedin
Copyright © 2001 - 2019 Ayder Koru Otel | Ayder yaylası otelleri rezervasyon | Tüm hakları saklıdır.